TVN24 zawiesza program dziennikarza, który miał doradzać Michałowi Dworczykowi!

TVN24 zdecydował się zawiesić autorski program Krzysztofa Skórzyńskiego „Sprawdzam”. Wszystko z powodu afery mailowej. Wyciekły ze skrzynki Michała Dworczyka maile, w których dziennikarz doradza szefowi Kancelarii Premiera. 

Fot. Warszawa w Pigułce

W ubiegłym tygodniu do sieci wyciekła korespondencja Michała Dworczyka sprzed dwóch lat. Szef Kancelarii Premiera miał  między innymi wysłać do dziennikarza Krzysztofa Skórzyńskiego korespondencję z dyrektorem Centrum Informacyjnego Rządu z zapytaniem „Tylko do Twojej wiadomości- co sądzisz o propozycjach odpowiedzi?”.

Dziennikarz zapewnił, że sytuacja nie miała miejsca. Jednak TVN Grupa Discovery zdecydowała się przeprowadzić działania wyjaśniające sprawę. Jak przekazało TVN24, w związku z nowymi informacjami w sprawie Krzysztofa Skórzyńskiego,  został on zawieszony do czasu wyjaśnienia sytuacji. Oznacza to, że dziś nie zostanie wyemitowany autorski program dziennikarza „Sprawdzam”.

W tym czasie ma zostać wyemitowane dłuższe wydanie „Faktów po Faktach”, które potrwa nie do 20:00, a do 20:30. Póki co nie wiadomo czy program Skórzyńskiego zniknie z ramówki na stałe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c