TVP i MON organizuje koncert na Mazowszu. Artyści będą śpiewać dla służb mundurowych

5 grudnia w wojskowej bazie w Mińsku Mazowieckim odbędzie się koncert pod hasłem „Murem za Polskim Mundurem”. Organizatorem wydarzenia jest Telewizja Polska i Ministerstwo Obrony Narodowej.

Fot. Shutterstock

Telewizja Polska i Ministerstwo Obrony Narodowej podjęło się zorganizowania koncertu pod hasłem „Murem za Polskim Mundurem”. Wydarzenia ma odbyć się już w najbliższą niedzielę, 5 grudnia w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.

Impreza ma na celu przekazanie wsparcia dla służb mundurowanych działających przy granicy polsko-białoruskiej. Od kilku miesięcy na Białoruś przybywają tysiące ludzi, przede wszystkim z Bliskiego Wschodu i Afryki, chcących przedostać się do Unii Europejskiej. Nielegalne przekraczanie granicy z Polską ułatwiają im służby reżimu Aleksandra Łukaszenki.

Swój udział w wydarzeniu zadeklarowali Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Viki Gabor czy Rafał Brzozowski. Nie zabraknie także zagranicznych wykonawców. Na scenie pojawi się m.in. Las Ketchup i Lou Bega.  Koncert poprowadzić mają pracownicy TVP Agata Konarska i Michał Adamczyk.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c