TVP przekazało szczegóły koncertu sylwestrowego! Kto wystąpi?

Telewizja Polska przekazała, kto wystąpi podczas tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, który odbędzie się w Ostródzie. Wśród zaproszonych gwiazd jest między innymi Zenon Martyniuk, Cleo, Roksana Węgiel czy Golec uOrkiestra.

Fot. Pixabay

„Sylwester Marzeń z Dwójką” pomimo epidemii wirusa SARS-CoV-2 ma odbyć się zgodnie z planem. Początkowo miał on  mieć miejsce na Stadionie Narodowym, lecz ze względów oczywistych został przeniesiony w inne miejsce. Impreza zostanie zorganizowana w Amfiteatrze w Ostródzie, ale jak zapewnia stacja, wszystko z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Stąd między innymi decyzja o koncertach bez udziału publiczności.

Już wcześniej prezes TVP Jacek Kurski przekazał, że wydarzenie będzie w rytmie disco. Pierwszymi ogłoszonymi gwiazdami był Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Cleo czy Marcin Miller z grupą Boys. Teraz Telewizja Polska zdradziła już wszystkie szczegóły. Na scenie pojawią się również: Roksana Węgiel, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Cleo czy Gromee. Nie zabraknie również zagranicznych artystów, a wśród nich Helena Vondráčková i Thomas Anders z Modern Talking.

„Sylwester Marzeń” będzie transmitowany na żywo w telewizyjnej Dwójce od godziny 19:55. Jak zdecydowała stacja TVN, ich impreza sylwestrowa nie odbędzie się wcale, a na antenie będą puszczane największe hity filmowe. Polsat zdecydował się na organizacje wydarzenia, ale w swoim studiu, nazywając zabawę „Największą domówką w Polsce”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c