Uciekał przed policją. Znalazł nietypową „kryjówkę”

Otwoccy kryminalni zatrzymali 49-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia karę 262 dni pozbawienia wolności. Od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Kiedy funkcjonariusze weszli do domu poszukiwanego, odnaleźli go ukrytego w piwnicy w tekturowym pudełku. W przeszłości mężczyzna był notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Fot. KSP

Fot. KSP

49-letni mieszkaniec powiatu otwockiego od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Sąd okręgowy w Warszawie wydał za mężczyzną list gończy. Poszukiwany miał do odbycia karę pozbawienia wolności, w wymiarze 262 dni w zamian za nieuiszczoną karę grzywny.

Kryminalni w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce przebywania 49-latka. Funkcjonariusze podjęli obserwację domu i terenu. Wieczorem zauważyli smugę światła w jednym z pomieszczeń, a w oknie sylwetkę mężczyzny, która rysopisem odpowiadała poszukiwanemu.

Mundurowi podjęli próbę wejścia do domu, ale nikt nie otwierał drzwi, i światło w pokoju nagle zgasło. To tylko upewniło policjantów, że w środku znajduje się poszukiwany mężczyzna. Kryminalni zgodnie z obowiązującymi przepisami, poprosili o pomoc strażaków.

Kiedy funkcjonariusze weszli do domu, odnaleźli 49-latka w jednym z pomieszczeń piwnicznych, schowanego w pudełko kartonowe. Mieszkaniec powiatu otwockiego trafił już do zakładu karnego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c