Uczestnik „The Voice of Poland” ma COVID-19! Nie wystąpi w odcinkach finałowych!

Od soboty ruszają odcinki finałowe „The Voive of Poland”. Jak się okazało, jeden z uczestników jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Podopieczny Urszuli Dudziak był jednym z faworytów!

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Michał Matuszewski zachwycił jurorów i publiczność już podczas pierwszego występu w programie. Zaśpiewał wtedy utwór Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”. Ostatecznie trafił do drużyny Urszuli Dudziak. Wiele osób uważa, ze ma dużą szansę na zwycięstwo.

Tak się jednak nie stanie, ponieważ potwierdzono u Michała Matuszewskiego zakażenie koronawirusem. Przebywa na kwarantannie więc nie mógł pojawić się na nagraniach pierwszego finałowego odcinka. Według zasad programu na jego miejsce zostanie przywrócona osoba, która jako ostatnia odpadła z show. Będzie to 17-letnia Martyna Zygadło.

Pierwszy odcinek finałowy odbędzie się w najbliższą sobotę na antenie Telewizji Polskiej. Z programu z każdej drużyny odpadnie jedna osoba, którą wybiorą sami trenerzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c