Uczniowie w całej Polsce protestują

Po sobotniej konferencji Premiera i Ministra Zdrowia uczniowie poczuli się bardzo zawiedzeni. Liczyli na to, że Premier ogłosi zdalny tryb nauczania dla całego kraju. W sytuacjach gdy przy kilku zakażeniach uczniowie kilku klas przechodzą na kwarantannę inni zostają w szkole, rodzice jak i uczniowie czują niepokój. Dziś postanowili to wyrazić na swój sposób.

fot. Pixabay

Uczniowie do protestu przygotowywali się przez weekend za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przede wszystkim chodziło o grupową nieobecność w szkole na znak protestu przeciwko zaniedbań bezpieczeństwa wobec uczniów.

Strach przed zakażeniem jest zrozumiały. Coraz więcej takich przypadków pojawia się w szkołach, zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

Gepostet von Protest uczniowski 2020 am Sonntag, 11. Oktober 2020

Protest nawołuje do pozostania w domu w obawie przed zakażeniem koronawirusem. Uczniowie, którzy zamierzają iść do szkoły, wyrażają swój protest przychodząc w czarnym ubraniu.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c