Uderzenie zimy! Sypnie śnieg, a temperatura spadnie poniżej zera!

Do Polski przyszła fala ciepłego powietrza i przeżywamy obecnie złotą, polską jesień. Do końca przyszłego tygodnia ciepła temperatura może się utrzymać, potem nastąpi nagły zwrot w pogodzie. 

Fot. Shutterstock

Według synoptyków portalu twojapogoda.pl, pierwsze zmiany w pogodzie odczujemy w przyszły piątek, 25 października. Spadnie deszcz, a temperatura z 19 obniży się do 13 stopni.

„Zgodnie z najnowszymi prognozami, które sięgają końca miesiąca, temperatury mają wówczas spadać nocami i o porankach lekko poniżej zera, a w pełni dnia dochodzić do zaledwie 1-3 stopni. W dodatku będą pojawiać się opady deszczu ze śniegiem i samego śniegu, głównie we wschodnich regionach, ale miejscami też na południu i w centrum” – przewidują eksperci z twojapogoda.pl.

Temperatura zacznie systematycznie się obniżać. We wtorek, 29 października będzie wynosiła już tylko 4 stopnie, a odczuwalna wyniesie -1. Pod koniec miesiąca termometry wskażą 2 stopnie w dzień i na pewno poniżej zera w nocy. Co więcej może spaść śnieg z deszczem i śnieg.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.