Uderzył dziecko w twarz i groził świadkowi? Policja wyjaśnia sprawę

„Dzisiejsza sytuacja sprzed ok. 1, 5 godziny; Wychodzę z Wola Parku, na parkingu zauważam mężczyznę i kobietę ze zdjęcia z dwójką dzieci.” – pisze Pani Aleksandra. 

Fot. Pixabay

„Kobieta krzyczy ‚ Patrz co ona (dziecko) k**** zrobiła, wylała sok! Mężczyzna zaciska żeby, bije dziecko w twarz i zaczyna nim potrząsać i wyzywać. Podbiegam i krzyczę żeby przestał. Gość zaczyna mnie atakować, obrażać i grozić. Podbiega druga dziewczyna, która to zauważyła (i której ogromnie dziękuję bo była bardzo waleczna ) a ja w tym czasie dzwonię na policję. Później robimy te zdjęcia. Nie udało nam się zatrzymać tych ludzi do czasu przyjazdu radiowozu  Żaden z widzących sytuację mężczyzn nam nie pomógł… (pozdrawiam Pana, który opuścił szybę w samochodzie i się przyglądał).

Kamery też tego nie uchwyciły. Nie winię w tej sytuacji policji bo Panowie akurat zrobili co mogli. Wiemy, że Ci ludzie muszą mieszkać gdzieś w pobliżu – na Bemowie, prawdopodobnie przed wiaduktem przy Galerii, tam ich widziano. Facet ma na imię Dawid. Pewnie niewiele to pomoże ale udostępnię zdjęcie gdzie tylko się da. Takie mamy społeczeństwo „ – pisze Pani Aleksandra.

„Policja podjęła czynności i zajmuje się sprawą. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia.
Jeśli jesteśmy świadkami sytuacji, która nas niepokoi powinniśmy zadzwonić na 112.” – informuje kom. Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Wola.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c