Uderzył współlokatorkę, bo zajęła suszarkę w łazience

Kryminalni z Targówka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu 26-latki. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, 54-latek uderzył swoją współlokatorkę, ponieważ zajęła suszarkę w łazience. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Bazyliańskiej. Z ustaleń policjantów prowadzących tę sprawę wynika, że 54-latek wszczął awanturę, ponieważ jego współlokatorka wywiesiła sznurówki od butów na suszarce w łazience, przez co on nie mógł wywiesić swojego prania. Pomiędzy lokatorami doszło do sprzeczki i wymiany zdań. W pewnej chwili mężczyna uderzył ręką w twarz 26-latkę łamiąc jej kość twarzy.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego komisariatu na Targówku. Równolegle swoje czynności prowadzili kryminalni. To właśnie oni zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za to zdarzenie.

Na podstawie zebranych w sprawie materiałów, dochodzeniowiec przedstawił zatrzymanemu zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu.

Za przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna sąd może go skazać na karę do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c