Ugodził go kilka razem nożem i uciekł. Będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa

Szydłowieccy policjanci zatrzymali podejrzanego o ugodzenia nożem. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Fot. Shutterstock

W minioną niedzielę policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z mieszkań w Szydłowcu. Sprawca zaatakował mężczyznę, z którym spotkał się na terenie posesji. Ugodził kilka razy nożem i uciekł. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a poszukiwaniem sprawcy zajęli się szydłowieccy policjanci.

Funkcjonariusze w trakcie intensywnej pracy zdobyli i przeanalizowali mnóstwo informacji, przeprowadzili wiele rozmów z potencjalnymi świadkami. Zabezpieczyli nagrania z monitoringów i dokładnie sprawdzili miejsce zdarzenia. Profesjonalnie przeprowadzone czynności przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu doprowadziły do ustalenia miejsca ukrywania się podejrzanego i jego zatrzymania. 31-letniego mieszkańca Szydłowca osadzono w policyjnym areszcie.

Wczoraj mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Autor: sierż. szt. Marlena Skórkiewicz


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.