Ugodził go nożem. Pokrzywdzony trafił do szpitala w ciężkim stanie. Policja poszukuje tego mężczyzny

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenie w sprawie ugodzenia nożem pokrzywdzonego przez mężczyznę, którego wizerunek został zarejestrowany przez jedną z kamer monitoringu. Do zdarzenia doszło w lipcu 2018 r. na terenie Wilanowa.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszukiwany przez policjantów mężczyzna spędził kilkanaście godzin z pokrzywdzonym.

Po spotkaniach towarzyskich i odwiedzeniu kilku lokali mężczyźni poszli do mieszkania pokrzywdzonego. Tam prawdopodobnie doszło do awantury między mężczyznami podczas, której napastnik opublikowany na zdjęciu, ugodził pokrzywdzonego ostrym narzędziem w okolicę klatki piersiowej, następnie opuścił mieszkanie. Pokrzywdzony trafił do szpitala w stanie ciężkim. Obecnie opuścił placówkę medyczną i wraca do zdrowia.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać dzwoniąc na całodobowe numery tel. (22) 603-92-50, (22) 603-92-502, do prowadzącego sprawę 22 603 92 19 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:[email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c