Ujawniono ile gwiazdy TVP zarobią na Sylwestrze. Najwięcej Zenon Martyniuk

Wczoraj zdradzono kto wystąpi na Sylwestrze z TVP, niedługo potem ukazały się honoraria.

Fot. TRICOLORS/East News

Telewizja Polska wpadła na pomysł, by ich impreza będzie była ze studia TVP. Telewizja zaapelowała, aby publiczność była z nimi, lecz jedynie przed telewizorami.

Podczas koncertu „Sylwester Marzeń z Dwójką” wystąpią najpopularniejsi w Polsce artyści. TVP skupiła się jak co roku głównie na gwiazdach disco polo. Już teraz wiadomo, że na scenie wystąpi między innymi Zenon Martyniuk czy Marcin Miller z zespołem Boys. Oprócz tego ma się tam również pojawić Cleo.

Jak się dowiedział serwis Plotek, stawki dla artystów ulegną zmianie. Z powodu kryzysu gospodarczego i oni zarobią mniej. Z racji, że największą gwiazdą będzie Martyniuk, ma on otrzymać najwyższą gażę w wysokości 50 tysięcy złotych. Boys zarobi tego dnia 35 tysięcy, a Cleo 30. Wkrótce poznamy też pozostałych artystów, którzy zaprezentują swoje przeboje podczas sylwestrowej nocy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c