Ukradł… 600 kg pomidorów

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego oraz starobabiccy kryminalni zatrzymali mieszkańca Ciechanowa, który kilka dni wcześniej na terenie giełdy warzywnej ukradł 600 kilogramów pomidorów. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, której dopuścił się w warunkach recydywy.

Fot. Pixabay

Pod koniec czerwca br. dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o kradzieży 600 kg pomidorów. Do przestępstwa doszło na terenie giełdy warzywnej. Sprawą zajęli się policjanci z zespołu kryminalnego ożarowskiego komisariatu i starobabiccy kryminalni. Funkcjonariusze na miejscu przeprowadzili czynności procesowe, zabezpieczyli monitoring, a następnie odtworzyli przebieg zdarzenia. Dzięki pracy operacyjnej ustalili mężczyznę, który dokonał kradzieży, a następnie jego miejsce pobytu.

Policjanci udali się do Ciechanowa, gdzie przebywał 38-latek i tam został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, której dopuścił się w warunkach recydywy. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Jak oświadczył, pomidory sprzedał, handlując nimi pod jednym z marketów. Na poczet przyszłej kary funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze w kwocie 2 tys. złotych.

Autor: podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/g.p


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c