Ukradł dziecku nowy rower. Policja ruszyła w pościg. Reakcja malucha bezcenna

Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna po pościgu zatrzymali 29- letniego mężczyznę, który skradł dziecku nowy rower. Został on zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej. Radość dziecka dla policjantów była bezcenna.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Policjanci z piaseczyńskiej drogówki podczas służby otrzymali informację od oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, że przed chwilą z jednej z posesji przy ulicy Sienkiewicza w Piasecznie został skradziony nowy dziecięcy rower.

Funkcjonariusze udali się we wskazany rejon miasta, gdzie zauważyli dorosłego mężczyznę jadącego na dziecięcym rowerku. Mężczyzna na widok policyjnego radiowozu, zjechał z drogi i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali jak się okazało 29- latka. Został on osadzony w policyjnej celi. Nie uniknie on teraz odpowiedzialności karnej. Dziecko odzyskało rower, a jego radość dla policjantów była bezcenna.

Autor: nadkom. Jarosław Sawicki/aw


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c