Ukradł kartę i ogołocił konto. Znasz tego mężczyznę?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Nieznany dotąd mężczyzna wszedł w posiadanie karty płatniczej pokrzywdzonego i dokonał kilkunastu nieuprawnionych transakcji na sumę ponad 17.000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i samochód, którym się poruszał.

Do zdarzenia doszło w nocy 15 maja tego roku w jednym z pubów w centrum miasta. W niewyjaśnionych dotąd okolicznościach pokrzywdzony utracił swoją kartę płatniczą. Tej samej nocy nieustalona dotąd osoba dokonała kilkunastu nieuprawnionych transakcji na sumę ponad 17.000 dokonując zakupów i wypłacając gotówkę z bankomatów.

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i samochodu, którym się przemieszczał. Z realcji świadków wynika, że mężczyzna ma około 170 cm wzrostu. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału operacyjno-rozpoznawczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 83, 664 533652 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c