Ukradł koparkę i ładowarkę o wartości prawie 200 tysięcy złotych. Usłyszał zarzuty

30-letni mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, a także naruszenia nietykalności cielesnej policjanta. Ukradł sprzęt o łącznej wartości około 200 tysięcy złotych.

Fot. Shutterstock

Policjanci z wydziału kryminalnego dowiedzieli się, że na terenie lasu w Emilianowie może znajdować się skradziona koparka o wartości około 50 tysięcy złotych. Pojechali na miejsce i znaleźli zawłaszczony sprzęt. Postanowili jednak obserwować miejsce, aby odnaleźć również złodzieja.

Po kilku godzinach przyjechał mężczyzna, który wszedł do środka koparki. Pomimo nakazów, aby opuścił kabinę, nie chciał tego zrobić. Nie reagował na polecenia, aż w końcu sam zaczął kopać funkcjonariuszy. Chwilę później został zakuty w kajdanki.

Funkcjonariusze sprawdzili  jeszcze jego dom, w którym znaleźli dodatkowo skradzioną ładowarkę teleskopową, wartą prawie 130 tysięcy złotych.

Podejrzany działał w warunkach recydywy, za co grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c