Ukradł orzeszki i kremy czekoladowe na łączną kwotę 2600 złotych!

W ręce bielańskich policjantów wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież sklepową, w placówce handlowej przy ulicy Goldoniego. Mężczyzna ukrył orzeszki i kremy czekoladowe i opuścił teren sklepu. 58-latek naraził sklep na straty sięgające około 2600 złotych. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Goldoniego. Mężczyzna, który orzeszki i kremy czekoladowe schował do torby został zauważony przez pracownika monitoringu. 58-latek nie pierwszy raz był w tym sklepie, dlatego zapadł w pamięć pracownika ochrony. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez kamery zainstalowane w sklepie. Na miejsce została wezwana policja.

Mundurowi policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 58-latek już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia o wartości około 2600 złotych. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.