Ukradł sprzęt i się ukrył. Zapomniał tylko, że padał śnieg

Policjanci z Błonia w wyniku podjętej interwencji zatrzymali Sławomira N., który tuż po kradzieży ukrył się ze skradzionym sprzętem w altanie ogrodowej. Przedmioty pochodziły z firmy znajdującej się na terenie gminy.

Fot. Pixabay

Tuż po 9.00 dyżurny z komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie włamania do jednej z firm na terenie gminy i kradzieży elektronarzędzi. Na miejsce udał się dzielnicowy z patrolowcem.

Okazało się, że sprawca dostał się do pomieszczeń firmy rozcinając kłódkę, skąd ukradł elektronarzędzia i sprzęt budowlany. Pracownicy firmy wskazali policjantom, gdzie może przebywać sprawca kradzieży, który pozostawił ślady na śniegu prowadzące z miejsca włamania do miejsca, w którym schował skradzione przedmioty.

Funkcjonariusze na jednej z działek w altanie ogrodowej zastali 28-letniego mężczyznę ze skradzionymi elektronarzędziami.

Policjanci zatrzymali Sławomira N. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił im na przedstawienie 28-latkowi zarzutu włamania do firmy i kradzieży z jej terenu elektronarzędzi i sprzętu budowlanego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.