Ukradł torebkę. Rozpoznajesz go? [WIDEO]

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży torebki. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów z galanterią. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Źródło: KSP

Do zdarzenia doszło 13 lipca tego roku w jednym ze sklepów z galanterią w centrum miasta. Jak wynika z zapisu kamer, nieustalony dotąd mężczyzną wykorzystując nieuwagę personelu włożył do plecaka damską torebkę z wystawy, po czym wyszedł z lokalu.

Kamery zarejestrowały zarówno moment przestępstwa jak i wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać także dzwoniąc na numer 22/ 60 378 33, 22/60 312 76 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.