Ukradł torebkę z portfelem i dokumentami. Rozpoznajecie go?

[AKTUALIZACJA] Po naszej publikacji mężczyzna sam zgłosił się na policję w związku z czym jego wizerunek został zasłonięty.

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć z tym związek. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.

Fot. KSP

Do zdarzeń doszło 26 listopada bieżącego roku. Nieznany dotąd sprawca dokonał kradzieży torebki z zawartością dwóch telefonów komórkowych oraz dokumentów. Kamera monitoringu zarejestrowała prawdopodobne wizerunek osoby, która może mieć z tym związek.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 392 37 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.