Rozpoznajesz ją? Jest podejrzana o kradzież 6 tys. zł

Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania kradzieży w mieszkaniu przy ul, Plac Dąbrowskiego w Warszawie. Tam tuż przed 15.00 do mieszkania pokrzywdzonej zapukała kobieta, która zaoferowała pokrzywdzonej zakup walizki ze sztućcami, po wypłaceniu pieniędzy sprzedająca sztućce oświadczyła, że czuje się słabo bo jest w ciąży i poprosiła o odprowadzenie jej do wyjścia z budynku, co też pokrzywdzona uczyniła. Po powrocie do mieszkania właścicielka mieszkania stwierdziła brak koperty z pieniędzmi w kwocie około 6 tys. złotych, z której to wcześniej wyciągała pieniądze w celu zapłacenia za sztućce.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.