Przedmiotem przestępstwa stały się… zapachy!

Zarzut kradzieży przedstawili śledczy 23-latce, która ukradła odświeżacze powietrza oraz drobną chemię gospodarczą z jednego z legionowskich sklepów. Wartość skradzionych artykułów to ponad 1300 zł. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Fot. Policja

Kiedy 23-latka pojawiła się w jednym ze sklepów na terenie Legionowa, została rozpoznana przez właścicielkę placówki handlowej. Kilka dni wcześniej kamera monitoringu zarejestrowała moment kradzieży przez kobietę m. in. odświeżaczy powietrza. Wtedy mieszkanka Warszawy umknęła pracownikom sklepu i nie została ujęta. W momencie, gdy znów pojawiła się w sklepie właścicielka natychmiast zawiadomili Policję. Przybyli na miejsce mundurowi zatrzymali kobietę i przewieźli do legionowskiej komendy.

Zebrany przez dochodzeniowców materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-latce zarzut kradzieży na kwotę ponad 1300 złotych. Teraz sprawą zajmie się sąd. Przestępstwo kradzieży podlega karze do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.