Ukradli buty z klatki schodowej. Grozi im do 5 lat więzienia

Kryminalni z Bielan zatrzymali dwie osoby, które odpowiedzą za kradzież butów z klatki schodowej w bloku przy ulicy Perzyńskiego, do której doszło pod koniec października. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę ze zdjęć lub posiadają informacje na ich temat.

Fot. KSP

Bielańscy policjanci prowadzili postępowanie w sprawie kradzieży dwóch par butów z klatki schodowej w bloku przy ulicy Perzyńskiego, do której doszło pod koniec października.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego bardzo szybko ustalili dane personalne osób odpowiedzialnych za kradzież, ale okazało się, że osoby te nie przebywały w miejscu zamieszkania.

Wczoraj, kryminalni zatrzymali 29-letnią kobietę i 34-letniego mężczyznę. Para już usłyszała zarzuty za kradzież cudzego mienia o wartości ok. 800 złotych. Teraz obojgu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.