Ukradli… kamery monitoringu

Wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży rejestratorów i kamer monitoringu z podziemnego garażu znajdującego się na terenie jednego z osiedli. Jak wynika z policyjnych ustaleń to nie jedyne przestępstwa o jakie są podejrzewani 39 i 35 – letni mężczyźni.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do kradzieży trzech kamer i dwóch rejestratorów monitoringu doszło przed kilkoma dniami w podziemnym garażu znajdującym się na jednym z nowo powstałych osiedli mieszkaniowych w Piasecznie. Z zebranych przez policjantów z wydziału dochodzeniowo- śledczego informacji wynika, że poruszający się białym citroenem dwaj mężczyźni wjechali do podziemnego garażu, który po dosłownie kilku minutach opuścili odjeżdżając z bardzo dużą prędkością.

Gdy policyjni wywiadowcy zauważyli typowany pojazd, zatrzymali jego kierowcę do kontroli. Za kierownicą pojazdu siedział 39- letni mężczyzna. W pojeździe znajdowały się przedmioty mogące świadczyć, że mężczyzna ma związek z kradzieżą w podziemnym garażu. Wywiadowcy postanowili dokonać kontroli jego miejsca zamieszkania. Tu odnalezione zostały dwa skradzione rejestratory oraz jedna kamera. 39- latka oraz znajdującego się w mieszkaniu jego 35- letniego kompana zatrzymano.

Zajmujący się tą sprawą policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego ustalili już, że ten sam duet kilka dni wcześniej dokonał w innym podziemnym garażu kradzieży 4 kół z alufelgami. Sprawa ma charakter rozwojowy. Mundurowi nie wykluczają, że zatrzymani mają na swoim koncie jeszcze inne podobne przestępstwa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c