Ukradli sprzęt z magazynu. Rozpoznajesz ich? [WIDEO]

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie publikują kolejne zdjęcia mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie kradzieży w sklepach wielkopowierzchniowych. Sprawcy wykorzystując nieuwagę pracowników dostają się do hal magazynowych skąd wynoszą towar wprost na rampę wyładunkową. Osoby mogące pomóc w ich identyfikacji proszone są o pilny kontakt z policją.

W dniu 15 lutego br., o godzinie 18.35 do supermarketu znajdującego się przy ulicy Grójeckiej w Tarczynie, weszło dwóch mężczyzn, których kolejne zdjęcia i film dziś publikujemy. Mężczyźni Ci wraz z dwoma innymi dokonali kradzieży towarów typu AGD i innych na sumę kilkunastu tysięcy złotych.

Sprawcy wykorzystując nieuwagę oraz zajęcia pracowników wchodzą do magazynów sklepów, skąd bezpośrednio na rampę wynoszą różnego rodzaju towary i załadowują je do podstawionego już samochodu. Policjanci z wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zajmujący się tą sprawą zwracają się do osób mogących pomóc w identyfikacji tych mężczyzn, lub posiadających wiedzę dotyczącą tych przestępstw o pilny kontakt.

Informację można przekazywać telefonicznie pod numerem 22 756 7018 lub mailowo na adres podany na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tj. [email protected]

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c