Ukrainiec napadł ją, dusił i bił po twarzy. Ujęła go rodzina kobiety

Policjanci z Wawra interweniowali wobec ujętego przez mieszkańców sprawcy rozboju. Funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy, który zgodnie z zeznaniem pokrzywdzonej zaatakował ją po wyjściu z autobusu, w zasadzie pod jej domem, dusił ją i uderzał po twarzy, po czym wyrwał torebkę.

W godzinach wieczornych policjanci z komisariatu w Wawrze otrzymali zgłoszenie o ujęciu przez mieszkańców podejrzanego o rozbój.

Funkcjonariusze natychmiast pojawili się na miejscu i zatrzymali wskazanego 30-letniego obywatela Ukrainy. Stróże prawa ustalili przebieg zdarzenia. Z relacji pokrzywdzonej i świadków wynikało, że kobieta wysiadła z autobusu, szła w kierunku domu i rozmawiała przez telefon z matką. W pewnym momencie z tyłu zaskoczył ją mężczyzna, który od razu zaczął ją bardzo mocno dusić i uderzać po twarzy. Wszystko działo się przed bramą domu kobiety. Usłyszeli to mieszkańcy i trzej mężczyźni, którzy byli w środku podjęli pościg za sprawcą, który ukradł kobiecie torebkę. Wszystkie rzeczy zostały odzyskane, a podejrzany trafił do celi.

Śledczy z komisariatu przy ulicy Mrówczej zgromadzili materiał dowodowy i w prokuraturze 30-latek usłyszał zarzut dokonania rozboju. Dziś w sądzie zostanie rozpatrzony wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c