Ukrainiec straszył plażowiczów zakrwawionym nożem na Poniatówce

Pijany mężczyzna z nożem w dłoni chodził wieczorem po plaży „Poniatówka”. Wystraszeni plażowicze powiadomili strażników miejskich. Desperata ujęto i przewieziono do SODON.

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego patrolowali wieczorem 31 lipca plażę „Poniatówka” przy stadionie Narodowym, gdy podeszło do nich dwóch mężczyzn. Zdenerwowani poinformowali funkcjonariuszy, że po terenie, wymachując nożem, porusza się mężczyzna w zakrwawionym ubraniu.

Strażnicy natychmiast podjęli interwencję i powiadomili o zagrożeniu przebywający w pobliżu patrol policji. Funkcjonariusze wspólnie odnaleźli mężczyznę w chwili, gdy zaczepiał wypoczywających na plaży ludzi. Po odebraniu mu noża, wyprowadzeniu z plaży i umieszczeniu w przedziale przewozowym radiowozu, wezwano pogotowie ratunkowe. Mężczyzna został też poddany badaniu na trzeźwość. Wynik badania, wynoszący 1,9 promila (0,85 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu sprawił, że 35-letniego obywatela Ukrainy odwieziono do SODON.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.