Ukrainiec zaatakował nożem pracownika baru, bo ten nie pozwolił mu zjeść na miejscu!

41-letni Ukrainiec zaatakował pracownika baru nożem, gdy ten nie pozwolił mu na konsumpcję posiłku na miejscu.

fot. KPP Powiat Warszawski Zachodni

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek, kiedy to komisariat w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który uderza prętem w elewację baru.

Policjanci, którzy udali się na miejsce wspólnie ze strażą miejską zatrzymali agresywnego Ukraińca. Okazało się, że ten był wcześniej w lokalu i po zakupie posiłku chciał go spożyć na miejscu.

W momencie, kiedy pracownik baru wyraźnie odmówił mu konsumowania na miejscu, doszło do awantury. 41-letni mężczyzna zareagował agresywnie, zainicjował awanturę i groził pracownikowi uszkodzeniem jego ciała.

Jak poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, po paru godzinach od zajścia Ukrainiec spełnił swoje groźby i powrócił do baru, zadając pracownikowi cios nożem.

Pokrzywdzony został opatrzony przez pogotowie ratunkowe, z kolei 41-latka zatrzymano. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma promil alkoholu we krwi.

Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za groźby karalne, uszkodzenie ciała oraz mienia został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się zarówno do poszkodowanego, jak i na teren baru.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c