Ukrył się przed policją w mieszkaniu na 2 piętrze. Myślał, że jest bezpieczny. Policjanci weszli po niego po drabinie

W ręce kryminalnych z zespołu poszukiwań wolskiej komendy wpadł 22-letni mężczyzna, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna ukrywał się w mieszkaniu u znajomej i był przekonany, że jeśli nie drzwiami, to policjanci w żaden inny sposób nie dostaną się do mieszkania. Kryminalni po drabinie dostali się do lokalu znajdującego się na drugim piętrze. Zaskoczony sytuacją 22-latek został doprowadzony do wolskiej komendy, a potem do zakładu karnego.

Kryminalni z zespołu poszukiwań od czerwca ubiegłego roku prowadzili ustalenia operacyjne w sprawie poszukiwanego listem gończym. W wyniku skrupulatnych czynności policjanci namierzyli lokal, w którym ukrywał się 22-latek. Funkcjonariusze zaplanowali działania. Kiedy mieli pewność, że mężczyzna jest w mieszkaniu kilkakrotnie pukali do drzwi. Poszukiwany nie otwierał ich licząc, że  w taki sposób uniknie zatrzymania. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy rozstawili drabinę. Policjant wspiął się po niej i dotarł do mieszkania znajdującego się na drugim piętrze. W tym momencie poszukiwany wiedział, że nie uniknie zatrzymania i otworzył drzwi od lokalu.

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego. Za mężczyzną  Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli wydał list gończy. 22-latek trafił do zakładu karnego za przestępstwo przeciwko mieniu, gdzie spędzi ponad trzy miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c