Ukryty warsztat samochodowy i nieład na posesji

Składowane samochody-wraki, spalane tworzywa sztuczne, brak umowy na wywóz nieczystości ciekłych – takie nieprawidłowości ujawnili strażnicy miejscy na jednej z posesji na Pradze Południe.

Fot. Straż Miejska

W środę 12.08. patrol straży miejskiej z Referatu do spraw Kontroli Środowiska podjął czynności kontrolne w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi. Na jednej z posesji na Pradze Południe potwierdził wiele nieprawidłowości.
W piecu grzewczym spalane były tworzywa sztuczne i inne odpady komunalne.

W wyniku dalszych działań kontrolnych na tyłach posesji zlokalizowano sześć pojazdów, których stan techniczny wskazywał, że są wrakami. Z godnie z przepisami posiadacz odpadów jest zobowiązany do ich niezwłocznego usunięcia z miejsca nieprzeznaczonego do ich składowania lub magazynowania. Stwierdzono ponadto brak umowy na wywóz nieczystości ciekłych. Za powyższe naruszenia właściciel nieruchomości został ukarany mandatem. Sporządzono protokół i wyznaczono termin rekontroli posesji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c