Umarł na klatce schodowej. Brutalnie go pobito.

Na klatce schodowej jednego z bloków na Woli znaleziono ciężko pobitego mężczyznę. Niestety, pomoc wezwana na miejsce zdarzenia stwierdziła zgon poszkodowanego.

Fot. KSP

Po godzinie 18 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy interweniowali w związku ze zgłoszeniem o tym, że na klatce schodowej leży mężczyzna, który posiada obrażenia ciała. Na miejscu funkcjonariusze powiadomili karetkę pogotowia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Mundurowi po kilku minutach ustalili gdzie może przebywać sprawca tego zdarzenia. W mieszkaniu funkcjonariusze zatrzymali Krzysztofa K.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że 38-latek ma około promil alkoholu w organizmie. Z ustaleń wynika, że mężczyźni spożywali wspólnie alkohol. W pewnym momencie sprawca zadawał ciosy w głowę i ciało pokrzywdzonego. Następnie wyniósł go na klatkę schodową i zostawił.
Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zebrali materiał dowodowy, który wraz z zatrzymanym mężczyzną został przekazany do prokuratury. Krzysztof K. usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała skutkujące śmiercią. Decyzją sądu wobec 38-latka został zastosowany środek izolacyjny w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Teraz za to przestępstwo może grozić Krzysztofowi K. kara nawet do 12 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c