Umiera w męczarniach po pobiciu. Rana po zdarciu skóry, połamane kończyny, muchy zjadają go żywcem

Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt założyło zbiórkę na kota znalezionego pod samochodem przy ul. Hożej w Otwocku. Zwierzę leżało i umierało w męczarniach. Wielka rana po zdarciu skóry, połamane łapki, muchy zjadają go żywcem.

Fot. Ratujemy Zwierzaki

„Gdy inspektorzy TPZ przyjechali na miejsce i zobaczyli cierpiącego kota załamali ręce. Zdarta skóra gnije od jakiegoś czasu, łapki połamane z otwartymi ranami. Kot prawdopodobnie został brutalnie pobity. Jest cały w stęchłej krwi, ropie i martwicy.

Decyzja o ratowaniu kota jest natychmiastowa. Inspektorzy TPZ zabierają go do samochodu i wiozą do kliniki w Warszawie. Weterynarz po wstępnym badaniu zastanawia się, czy ratować kota?!?

Kotek trzyma głowę prosto i patrzy inspektorom prosto w oczy. Nie ratować? Ratować! Za co? To długotrwałe leczenie! To wielkie koszty! Pomożecie? Prosimy! Błagamy! Ten kotek tyle przecierpiał, teraz już czeka go tylko leczenie! Operacja łapek i rekonwalescencja. Nie oddamy go nikomu! Będzie z nami! W naszym domu tymczasowym! Konto bankowe TPZ puste. Jeden sms! Prosimy!

Szukamy sprawcy! Skóra kotka prawdopodobnie jest pocięta nożem i zerwana. To straszne!”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.