Upił się, pobił przechodnia, okradł go, ukradł samochód i… spowodował kolizję. Wszystko w warunkach recydywy

Zarzuty dotyczące rozboju w warunkach recydywy i prowadzenia pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości usłyszał w komendzie na Woli 27-letni Adrian M. Mężczyzna został zatrzymany w chwili kiedy pojazdem pochodzącym z przestępstwa spowodował kolizję drogową. Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawca przewrócił na ziemię pokrzywdzonego, skrępował mu nogi po czym zabrał kluczyki od skody, telefon komórkowy oraz pieniądze.

Fot. Policja

Fot. Policja

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału ruchu drogowego zatrzymali po krótkim pościgu mężczyznę w związku ze spowodowaniem kolizji drogowej. Okazało się, że mężczyzna jest również podejrzany o dokonanie rozboju. Badanie alkomatem wykazało, że 27-latek ma ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Z ustaleń wynika, że sprawca wspólnie z pokrzywdzonym spożywali alkohol. W pewnym momencie wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego przewrócił go na ziemię krępując mu nogi, po czym zabrał mu kluczyki od pojazdu, telefon komórkowy i pieniądze. Łączne straty zostały oszacowane na kwotę ponad 13.000 złotych.

Adrian M. trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego 27-latek usłyszał zarzut rozboju w warunkach recydywy oraz prowadzenie pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c