Uprawiał Konopie Indyjską w domu w dwóch namiotach. Do akcji wkroczyła policja

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskiej, posiadanie urządzeń służących do tego celu oraz posiadanie marihuany. Domowa plantacja ukryta była w pomieszczeniu gospodarczym na piętrze budynku. W salonie policjanci znaleźli 4 zawiniątka z ponad 24 gramami marihuany uzyskanej po ścięciu i wysuszeniu uprawianych krzewów. Za te przestępstwa 32-letniemu Kamilowi P. grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Na ślad domowej uprawy konopi indyjskiej wpadli policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego. Trop prowadził do jednej z podwarszawskich miejscowości. Nad ranem funkcjonariusze zapukali do drzwi domu Kamila P. i po przedstawieniu się zażądali wydania rzeczy, których posiadanie jest zabronione przepisami prawa.

32-latek zaprowadził policjantów do salonu gdzie w jednej z szafek ukrył 4 zawiniątka z foli aluminiowej, w których znajdowały się w sumie ponad 24 gramy marihuany. Mężczyzna dobrowolnie wydał narkotyki jak również wskazał miejsce, w którym uprawia konopie indyjską.

Na piętrze budynku w pomieszczeniu gospodarczym znajdowały się dwa namioty wyposażone w odpowiedni sprzęt i środki chemiczne służące do wspomagania wzrostu roślin. W jednym z takich boksów stała doniczka z sadzonką, a poza namiotami kilka innych doniczek z ziemią i śladami po ściętych krzewach.

Kamil P. został zatrzymany i usłyszał już trzy zarzuty. Posiadania marihuany, uprawy konopi indyjskiej i posiadania urządzeń służących do takiej uprawy. Za te przestępstwa zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 32-latkowi grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.