Urlop psacierzyński? Nietypowy pomysł jednej z firm

Firma Bolt, zajmująca się przewozem osób, ogłosiła w mediach społecznościowych ciekawą wiadomość. Zdecydowała się poszerzyć pakiet benefitów pracowniczych o urlop psacierzyński.

Fot. Pexels / Pixabay

Bolt na swoim Instagramie ogłosił, że na pracowników będzie czekać nowy urlop w ramach pakietów benefitów pracowniczych. Nazwali go urlopem psacierzyńskim. Jest to inicjatywa, która ma wesprzeć zwierzęta szukające swoich domów. Każdy kto zdecyduje się na adopcje zwierzątka ze schroniska będzie mógł otrzymać 3 dni dodatkowego, płatnego urlopu. Dzięki temu będzie mógł spędzić czas z nowym członkiem rodziny.

„Wierzymy, że długofalowe korzyści wynikające z adopcji psa czy kota wpłyną na dobrostan naszego zespołu. Pandemia, a także zmiany we współczesnym modelu rodziny, wywołały w nas poczucie, że czas niestandardowo podejść do zaspokajania potrzeb naszego zespołu w tak ważnym momencie życia, jak dołączenie nowego, czworonożnego członka rodziny do gospodarstwa domowego”

-przekazała w rozmowie z KMAG people partner Bolt.

O urlop psacierzyński będą mogli ubiegać wszyscy pracownicy Bolt, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat zdecydowali się na zabranie czworonoga ze schroniska.

To nie pierwszy raz kiedy Bolt dba o zwierzęta. Rok temu powstała specjalna usługa dla pasażerów pozwalająca za zabranie do samochodu swojego czworonoga. Również nie zabrakło zniżek na przejazdy, związanych ze wsparciem dla zwierząt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c