Uszkadzał samochody na Grochowie. Był nietrzeźwy

Patrolowcy w nocy interweniowali w związku ze zgłoszeniem uszkodzenia kilku samochodów. Kilka godzin później błyskawicznie zadziałali policjanci z wydziału mienia. Zatrzymali 19-letniego Macieja M., który teraz odpowie za zniszczenie pojazdów.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kwadrans przed 1.00 w nocy patrolowcy zostali skierowani na interwencję na jedną z ulic Grochowa, gdzie zgłaszająca wskazywała uszkodzone pojazdy. Na miejscu, na podstawie relacji świadków funkcjonariusze ustalili, że młody, najprawdopodobniej nietrzeźwy, mężczyzna idąc chodnikiem dewastował zaparkowane samochody. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania. zweryfikowali, które auta uległy uszkodzeniu, starali się ustalić właścicieli.

Z samego rana sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Dotarli do mieszkania, w którym przebywał podejrzewany o zniszczenia. 19-letni Maciej M. został zatrzymany. Do chwili obecnej do komendy wpłynęło jedno zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu. 19-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.