Uszkodzenie trakcji, śmiertelny wypadek. Ogromne utrudnienia na kolei! SKM nie kursuje.

Z powodu uszkodzenia trakcji i śmiertelnego wypadku, nie kursują pociągi SKM linii S1 i S2 oraz pociągi Kolei Mazowieckich linii R2 i R7. Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Z powodu dużej ilości wydarzeń w trakcji kolejowej od godz. 10:15 wprowadza się wzajemne honorowania biletów KM i ZTM w pojazdach komunikacji miejskiej obsługiwanej przez ZTM oraz pociągach KM w strefie działania ZTM” – informuje ZTM.

Na stronie stołecznej komunikacji jest wiele komunikatów dotyczących kolei. Utrudnienia wynikają z awarii trakcji oraz śmiertelnego wypadku w którym zginęła 17-latka.

  • Z przyczyn technicznych wstrzymany jest ruch pociągów na trasie Warszawa Falenica – Otwock. Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa Z kursująca na trasie: PKP Wawer – Widoczna – Szpotańskiego – Patriotów – Józefów: Piłsudskiego – Otwock: Kołłątaja – Powstańców Warszawy – ORLA (powrót Świderską).
  • Z przyczyn technicznych występujących na linii Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna utrudnione jest kursowanie pociągów SKM linii S2 i KM linii R2. Możliwe są opóźnienia, odwołania, skrócenia relacji pociągów.
  • W związku ze zdarzeniem w rejonie stacji Warszawa Anin występują utrudnienia w kursowaniu posiągów SKM linii S1 oraz pociągów KM linii R7. Możliwe są opóźnienia, odwołania i skrócenia relacji pociągów na trasie Warszawa Wschodnia – Otwock.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.