Uszkodził aż 16 aut, jako karę za złe parkowanie

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci z Pragi Południe interweniowali w związku ze zgłoszeniem pochodzącym od kilku osób, a dotyczyło ono zniszczenia karoserii samochodów. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że zaparkowane na obrzeżu parku samochody mają porysowane boczne drzwi, a w niektórych przypadkach i maski. Sprawca posłużył się kluczami i breloczkiem. Na drzwiach aut wydrapywał np. znaki charakterystyczne dla jednego z klubów sportowych.

Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Został zatrzymany bardzo szybko i równie sprawnie rozpoznali go świadkowie. 41-letni Paweł K. trafił do policyjnego aresztu. Stwierdził, że nie zgadzał się z parkowaniem na pasie zieleni i postanowił sam ukarać kierowców. Śledczy z wydziału mienia przyjęli zawiadomienia od właścicieli pojazdów i na podstawie materiałów dowodowych przedstawili 41-letniemu Pawłowi K. zarzut uszkodzenia samochodów.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.