Uszkodził kamerę monitoringu, ale nagrał się wyraźnie. Policja poszukuje tego mężczyzny

Policjanci z Bielan prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia kamery monitoringu. Do zdarzenia doszło w dniu 24 marca bieżącego roku w Warszawie w budynku przy ul. Szekspira 2. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia kamery monitoringu. Zdarzenie miało miejsce w dniu 24 marca 2019  w Warszawie w budynku przy ulicy Szekspira 2.

Mężczyzna na opublikowanym zdjęciu najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami (22) 603-32-10, (22) 603-71-55, (22) 603-71-56. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected], proszę powołać się na numer sprawy D-II-3404/19.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.