Uszkodzona sieć trakcyjna na kolei. Występują utrudnienia w ruchu

W rejonie stacji Chotomów pociąg PKP Intercity uszkodził sieć trakcyjną. Ruch jest utrudniony. Na miejscu pracują służby, które próbują usunąć awarię. 

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

ZTM informuje:

Utrudnienia w kursowaniu linii KM i SKM

W związku z zablokowanym szlakiem kolejowym w okolicach Chotomowa, występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R9, RL i SKM linii S9. Możliwe opóźnienia, odwołania oraz skrócenia relacji pociągów.

Od 13:40 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM<>ZTM.

W pociągach KM i SKM na odc. Radzymin<>Warszawa Zachodnia oraz Radzymin <> Warszawa Zachodnia (peron 8), w autobusach linii: 705, 723, 731, 734, 735, 736, 738 na całych trasach.

Za utrudnienia przepraszamy

SKM informuje:

UTRUDNIENIA W RUCHU

AKTUALIZACJA INFORMACJI Z GODZ. 13:20

Szanowni Państwo,

z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej przez pociąg PKP Intercity na odcinku Legionowo – Nowy Dwór Mazowiecki, na odcinku Warszawa Praga – Nowy Dwór Mazowiecki występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników.

Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S3 i S9 w obu kierunkach, mogą być opóźnione do około 45 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S3:

– nr 99600/1 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 13:57) do stacji Radzymin został odwołany na odcinku Warszawa Gdańska – Radzymin,
– nr 99408/9 ze stacji Radzymin (odjazd o godz. 16:30) do stacji Warszawa Lotnisko Chopina został odwołany na odcinku Radzymin – Warszawa Gdańska.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c