Utrudnienia w Warszawie przez defiladę wojskową.

W piątek, 3 maja odbędzie się parada wojskowa i służb mundurowych na Wisłostradzie.

Fot. pixabay.com

Pod hasłem „Silni w sojuszach”, 2000 osób i 200 pojazdów Wojska Polskiego, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Straży Granicznej przedefiluje Wisłostradą z okazji 228. rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja.

Wydarzenie będzie cześcią obchodów 20-lecia Polski w NATO i oraz 15. rocznicy przystąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej.

Defilada rozpocznie się o godz. 14:00 na wysokości ul. Sanguszki. Żołnierze i funkcjonariusze przemaszerują do ulicy Karowej prezentując najnowszy sprzęt wojskowy.

Dodatkowo tego dnia odbędzie się pokaz Zespołu Akrobacyjnego „Biało-Czerwone Iskry” oraz przelot 80 samolotów i śmigłowców, zaś na Bulwarach Wiślanych i w Parku Fontann odwiedzić będzie można stoiska promocyjne Wojska Polskiego.

Niestety z związku z defiladą wystąpią utrudnienia w ruchu. W czasie jej trwania zamknięta dla ruchu zostanie Wisłostrada i okoliczne ulice, natomiast przejeżdżające tamtędy autobusy zostaną skierowane na trasy zastępcze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.