Uwaga! Agresywny duży pies biega po Grochowie i atakuje! Właścicielka zaatakowanego psa prosi o pomoc!

„W sobotę po godz. 16 na Siennickiej przy szkole olimpijczyków, mój pies został zaatakowany podczas spaceru z moją koleżanką, przez psa w typie amstaff/pitbull koloru białego.” – pisze Pani Patrycja i prosi i pomoc w udostępnianiu posta. 

W wyniku pogryzienia mojemu psu wypadło oko z oczodołu (ze względu na drastyczność zdjęcia tu nie wstawię) Na tę chwilę nie wiadomo czy odzyska wzrok w tej gałce ale szanse są znikome.

Pies przyleciał sam najprawdopodobniej od strony Grochowskiej, a właściciel zjawił się dopiero po kilkunastu minutach. W tym czasie przechodzeń udzielił pomocy i oddzielił tą bestie od mojego maluszka, przyduszając go!! Za co będę dozgonnie wdzięczna bo uratował życie mojemu psu.

Poszukuję właściciela który uciekł z psem i jest zwykłą gnidą! Był to chłopaczek po 20-tce z długimi kręconymi włosami co najmniej do ramion ubrany w t-shirt i krótkie spodenki. Jeśli Ktoś widział taką osobę albo kojarzy proszę o info w komentarzu. Pragnę jeszcze podziękować chłopakowi który pomógł mojej koleżance ratować Arcziego jeśli to czytasz odezwij się.🙏🙏🙏Ten pies jest bardzo agresywny, zaatakował Arcziego gdy się załatwiał.” – pisze właścicielka.

Skontaktowaliśmy się z autorką wpisu, jak i z policją. Niezwłocznie po przyjęciu zgłoszenia policja obiecuje zająć się tą sprawą.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c