Uwaga! Czytelniczka ostrzega przed onanistą! „Może być niebezpieczny”

„Dobry wieczór. Piszę do Państwa w sprawie bardzo nieprzyjemnej sytuacji, która mnie spotkała i dzielę się nią aby ostrzec kobiety mieszkające w okolicy metra Młociny oraz niedaleko ulicy Lekkiej i przystanku Nocznickiego.” – pisze Pani Sylwia w wiadomości do redakcji. 

„Około godziny 21:45 czekając na tramwaj na przystanku Nocznickiego (tramwaj 10 i 33) zauważyłam obserwującego mnie mężczyznę, który zachowywał się bardzo nienaturalnie i podejrzanie. Po około 5 minutach, człowiek ten zaczął podchodzić w moim kierunku udając, że czeka na przyjazd pociągu.

Po chwili mężczyzna wyjął ze spodni swojego członka i zaczą masturbować się podchodząc w moją stronę. Uciekł w pobliskie krzaki na widok nadjeżdżającego tramwaju. Mężczyzna ten ubrany był cały na czarno, miał na głowie kaptur od kurtki, a twarz zasłaniał mu czarny szalik. Po sposobie jego poruszania się mogę przypuszczać, że była to osobą młoda, na przystanek przyszedł od strony bloków mieszkalnych. Proszę, uważajcie w tych okolicach. Sprawę zgłosiłam na policję.” – ostrzega Pani Sylwia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.