Uwaga! Duże awarie w dwóch dzielnicach Warszawy!

Mieszkańcy Mokotowa i Woli muszą liczyć się dziś z awarią wodociągów. Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, usterki są w trakcie usuwania. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Przed chwilą Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przekazało informację o dwóch występujących awariach na terenie Warszawy. Pierwszy przypadek dotyczy Mokotowa, gdzie problemy mają mieszkańcy ulicy Garażowej, Wołowskiej i Samochodowej. Dwa budynki mieszkalne, przedszkole i lokal gastronomiczny są obecnie bez dostępu do wody. Na miejsce przyjechał beczkowóz.

Drugi przypadek dotyczy mieszkańców ulicy Grzybowskiej 32, 34, 35 i 37. Tu również pojawiły się beczkowozy, usytuowane przy numerach 34 i 35. Wyłączenie wody obejmuje poza blokami sklep, przychodnię oraz szkołę. Jak zapewnia w komunikacie rzecznik prasowy MPWiK, trwają prace nad jak najszybszym przywróceniem dostaw.

Jak dodaje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, wszystkie nowe zgłoszenia o awariach można zgłaszać telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem specjalnego formularza, dostępnego na stronie MPWiK.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c