Uwaga! Dwójka młodych ludzi oblała twarz kobiety żrącą substancją!

Dotarły do nas bardzo niepokojące informacje z Białołęki. Dwójka młodych ludzi na wynajętych rowerach miejskich oblała twarz kobiety żrącą substancją. Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia.

Fot. Shutterstock

Jak opisuje internautka, do zdarzenia doszło 19 sierpnia o godzinie około 20:30 na wysokości sklepu monopolowego przy ul. Świderskiej.

Dwójka młodych ludzi w wieku około 16 i 20 lat na wynajętych rowerach miejskich dokonało napaści na kobietę. Starszy z napastników, mężczyzna był łysy i miał okulary.

„Oblali kobietę nieznaną palącą substancją oleistą przez co twarz została poparzona. Nie wiadomo co z okiem, bardzo proszę o kontakt świadków zdarzenia… ta dwójka jechała w kierunku Mehoffera. Po zobaczeniu, że do nich wysiedliśmy zawrócili i uciekli między bloki na Pancera. Każde info się przyda, pomóżcie żeby szczyle nie zostały bezkarne” – dodaje wstrząśnięta internautka.

Zwróciliśmy się do policji, aby spytać czy zdarzenia zostało zgłoszone, a jeżeli tak, jakie kroki zostały podjęte. Czekamy na odpowiedź.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.