Uwaga kierowcy! Od jutra duże zmiany w Miasteczku Wilanów

Trwa budowa tramwaju do Wilanowa, która wchodzi na kolejny etap. Z tego powodu, jutro przed północą wprowadzone będą zmiany w ruchu drogowym 

Fot. Pixabay

W dniu jutrzejszym przed północą rozpocznie się kolejny etap budowy tramwaju do Wilanowa – robotnicy będą układać tory na skrzyżowaniu alei Rzeczypospolitej i ulicy Hlonda oraz ulicy Klimczaka. W nocy z wtorku na środę drogowcy otworzą skrzyżowanie alei Rzeczypospolitej z ulicą Sejmu Czteroletniego, a od strony ulicy Branickiego wytyczą osobny pas do skrętu w lewo w ulicę Sejmu Czteroletniego. Drugim pasem natomiast kierowcy będą mogli pojechać wyłącznie na wprost.

Zamknięte zostanie połączenie ulicy Hlonda z aleją Rzeczypospolitej. Kierowcy jadący ulicą Klimczaka będą mogli skręcić w lewo bądź w prawo w aleję Rzeczypospolitej, a jadący aleją z centrum będą mogli kierować się wyłącznie prosto. Wyłączony z ruchu zostanie również fragment ulicy Zdrowej (między aleją Wilanowską a ulicą Arbuzową). Na czas prac w tym obszarze, które mają zakończyć się jeszcze w lutym, ulica Zdrowa nie będzie miała połączenia z aleją Wilanowską.

Natomiast w najbliższy czwartek (15 lutego) o godzinie 23:00 robotnicy przeniosą prace z jednej strony ulicy Nałęczowskiej na drugą. Dzięki temu kierowcy będą mogli z Nałęczowskiej skręcić w lewo – w Jana III Sobieskiego w kierunku alei Wilanowskiej. W dalszym ciągu z kolei  nie będzie możliwości skrętu w lewo w ulicę Śródziemnomorską.

Źródło: rmf24.pl

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]