Uwaga kierowcy! Utrudnienia w związku z awarią wodociągową w Centrum

Uwaga Kierowcy!  Ekipy #MPWiKWarszawa pracują nad usunięciem skutków awarii wodociągowej w ciągu ulicy Królewskiej na odcinku od Krakowskiego Przedmieścia do ul. Niżyńskiego. Wypływ wody został zatrzymany, informacje o dalszych postępach prac będziemy aktualizować.” – informuje MPWiK Warszawa. 

Fot. MPWiK

W związku z zamknięciem skrzyżowania ulic Krakowskiego Przedmieścia z Królewską autobusy zostały skierowane na objazd ulicami, którymi kursują w weekendy. Szczegóły dotyczące zmian w organizacji ruchu dostępne są pod linkiem: https://www.wtp.waw.pl/utrudnienia/2021/09/28/utrudnienia-w-kursowaniu-linii-106-111-128-175-302/. 

Tymczasowo wstrzymana została dostawa wody w budynku Dowództwa Garnizonu Warszawa. Na czas prac został podstawiony beczkowóz przy ulicy Królewskiej 1/7.

Przepraszamy za występujące niedogodności i prosimy o ostrożną jazdę. Przypominamy, że do Waszej dyspozycji jest bezpłatny, czynny całą dobę numer telefonu pogotowia wodociągowego 994.” – czytamy w komunikacie MPWiK.

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c