Uwaga! Kolejne zmiany pogody! Co nas czeka w najbliższych dniach?

Ostatnie dni znów były zimne, a niebo zachmurzone. Dziś pojawiło się więcej słońca, jednak to nie oznacza, że pogoda się polepszy. Już od jutra kolejne załamanie pogody!

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

W tym roku szczególnie powiedzenie „W marcu jak w garncu” się sprawdza. Ostatnie dni przyniosły minusową temperaturę, pojawiły się nawet miejscowe opady śniegu. Dziś w końcu w większości kraju nadeszło ocieplenie, widać też delikatne promienie słońca.

Taka temperatura jednak nie zostanie z nami długo. Jak zapowiadają synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, już jutro czeka nas załamanie pogody. W całym kraju będzie deszcz, miejscami deszcz ze śniegiem, a także duży i gwałtowny wiatr. Temperatura może spaść poniżej zera.

W weekend natomiast znów się nieco polepszy i w niektórych częściach kraju możemy spodziewać się nawet 10 stopni Celsjusza. Zdaniem ekspertów, przez cały miesiąc będziemy doświadczać kolejnych zmian pogodowych. Jednego dnia przywita nas ciepłe powietrze i słońce, drugiego deszcz i mróz. Znaczne ocieplenie planowane jest dopiero w kwietniu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c