Uwaga! Koronawirus w przedszkolu. Trwa dezynfekcja

Informujemy, że u jednego z pracowników w Przedszkolu nr 3 w Otwocku został potwierdzony przypadek koronawirusa. Trwa dezynfekcja i ozonowanie przedszkola i placu zabaw. – poinfował otwocki ratusz. 

Fot. UM Otwock

Dyrekcja Przedszkola nr 3 w Otwocku współpracuje z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Otwocku i realizuje jej zalecenia. Wszyscy rodzice dzieci uczęszczających na dyżur wakacyjny do placówki zostali powiadomieni o tym fakcie. Kolejne informacje będziemy przekazywać na bieżąco. Komunikaty będą pojawiać się na stronie www.otwock.pl oraz stronie: http://przedszkolenr3.przedszkola.net.pl/

AKTUALIZACJA: W placówce prowadzona jest dezynfekcja pomieszczeń, wyposażenia, zabawek, a także placu zabaw. Ponadto w weekend całe przedszkole będzie poddane ozonowaniu. Placówka zostanie otwarta w poniedziałek, 3 sierpnia, kiedy rozpoczyna się kolejny dyżur wakacyjny dla dwóch grup, w których będzie nie więcej niż 17 dzieci. W przedszkolu są realizowane wszystkie zalecenia otwockiego sanepidu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c