Uwaga! Na Ursynowie grasuje „nocny debil”! „Ludzie, K***, co się z Wami dzieje?”

„!!! UWAGA !!! Szolc-Rogozińskiego 15-21 grasuje nocny debil !!! Dzisiaj w nocy pomiędzy godziną 23 a 5 rano jakiś debil spuścił mi powietrze w 4 oponach !!!” – pisze Pani Ewa.

Fot. Facebook

„Kurna, jestem wściekła, bo na 6 rano mieliśmy być na planie filmowym w Milanówku a tutaj tylko nocowaliśmy !!! W moim mieszkaniu, tu, gdzie się wychowałam, gdzie mieszka moja mama !!! Mieszkałam na Szolca od 1981 roku !!!

I co z tego, że mam rejestrację WPU ?

Kogoś to razi ? Obca rejestracja ? I co z tego ? Mam dom pod Warszawą i specjalnie przerejestrowałam samochody aby nie płacić ubezpieczenia 6000 zł tylko 1500 zł ! Nie można mieć w dwóch, trzech miejscach zarejestrowanego samochodu !!!

Ludzie, K***, co się z Wami dzieje ???

Sprawa zostanie dzisiaj zgłoszona na policje i mam nadzieję, że sprawca zostanie złapany i pociągnięty do odpowiedzialności z kodeksu wykroczeń.

Podejrzewam, że to jakiś nadgorliwy „słoik” albo starszy sąsiad, który myśli, że „robi” porządki i chce się pozbyć „obcych”…

Wiem, że na parkingu jest mało miejsc, problem był już na początku lat 90.XX. Ale trochę kultury !!!

Mam nadzieję, nadgorliwy debilu, że jak pojedziesz do kogoś w gości to zawsze i wszędzie ktoś będzie ci spuszczał powietrze z opon !!!” – dodaje Pani Ewa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c